Коли:
Де:
Організатор:
Форма участі:
Навчальний курс «Зняття з експлуатації ядерних установок»
Кінцевий термін реєстрації
Дата: 04.12.2023
Коли: 4-8 грудня
Де: Бельгія
Організатор: Академія Бельгійського центру ядерних досліджень (SCK CEN)
Цей курс проводиться в рамках європейського проєкту ELINDER (Європейські навчальні ініціативи з питань зняття з експлуатації ядерних установок та реабілітації навколишнього середовища).
Основна мета заходу – ознайомити учасників з основними вимогами щодо управління проєктом зняття з експлуатації та поділитися досвідом з поточних проектів зняття з експлуатації.
Тематика лекцій поєднує як технічні питання, так і юридичні та стратегічні аспекти, а також менеджмент.
Детальніше за посиланням.
Міжнародна конференція з питань безпечного та надійного транспортування ядерних та радіоактивних матеріалів
Де:
Відень, Австрія
Організатор:
МАГАТЕ
Міжнародний симпозіум з реакторів типу SCWR
Де:
Піза, Італія
Організатор:
University of Pisa and the Dipartimento di Ingegneria Civile e Industriale
Міжнародна конференція «Підвищення ядерної та фізичної ядерної безпеки за допомогою організацій технічної та наукової підтримки (TSO)»
Де:
Відень, Австрія
Організатор:
МАГАТЕ (IAEA), Європейська мережа організацій технічної безпеки (ETSON)