Коли:
Де:
Організатор:
Дата: 26.09.2022
Генеральна конференція проводить регулярні щорічні сесії, як правило, у вересні, на яких вона розглядає і затверджує бюджет МАГАТЕ та приймає рішення з інших питань, винесених на її розгляд Радою керуючих, Генеральним директором або державами-членами.
Представники держав — члени МАГАТЕ та запрошені держави, які не є членами, та організації можуть зареєструватися для участі у Генеральній конференції відповідно до таких правил, які затвердила Генеральна конференція.
На початку кожної щорічної сесії Генеральна конференція обирає голови та членів Генерального комітету. Вони займають посади на конкретній сесії.
Спільно з Генеральною конференцією МАГАТЕ регулярно організовує Науковий форум за темами, пов’язаними з ядерними технологіями та наукою.
Міжнародна конференція з питань безпечного та надійного транспортування ядерних та радіоактивних матеріалів
Де:
Відень, Австрія
Організатор:
МАГАТЕ
Міжнародний симпозіум з реакторів типу SCWR
Де:
Піза, Італія
Організатор:
University of Pisa and the Dipartimento di Ingegneria Civile e Industriale
Міжнародна конференція «Підвищення ядерної та фізичної ядерної безпеки за допомогою організацій технічної та наукової підтримки (TSO)»
Де:
Відень, Австрія
Організатор:
МАГАТЕ (IAEA), Європейська мережа організацій технічної безпеки (ETSON)